Prožij přítomnost Vánoc!

Nabízíme vám dvě možnosti. První je, že zůstanete na Vánoce doma, předtím perfektně uklidíte celý dům, umyjete okna, dotáhnete domů stromek, napečete hromadu cukroví, které v lednu zamrazíte, vystojíte si několik front na všechno možné, abyste dětem udělali opět Vánoce podle zavedených pravidel.....

V den Vánoc už vlastně skoro padnete vyčerpáním, ale vy se musíte překonat a usmívat se, jak je to všechno dokonalé.

 Anebo… Ta druhá možnost… Koupíte pár dárků (nejlépe přes internet), vykašlete se na uklízení, sbalíte vaši smečku a přijedete 23. prosince k nám. Tam vás bude čekat naleštěný apartmán s vánoční výzdobou, stromečkem, který může být už nazdobený (nebo si jej dle vašeho přání nazdobíte 24. sami.) Na stole budou napečené vlčí perníky. Jediné co si musíte udělat sami je jídlo (ale k tomu vám poslouží kuchyň, ve které opravdu nic nechybí a kdyby přece jen ano, tak by nás moc zajímalo co to je. Budete to mít prostě jako doma – veškeré nádobí až po skleničky na šampus, trouba, myčka, všechno jak má být). Hodíte si dárky pod stromek a můžete si užívat tu přítomnost, kdy jste plně se svou smečkou a nemyslíte na to, co bude, ale co je teď. Touto plnou pozorností uděláte pro vlčata víc, než drahým dárkem (ale to už dávno víte).

Atmosféru navíc můžete doladit návštěvou Pradědovy galerie, která bývá vždy nádherně vánoční a samozřejmě stojí za návštěvu i kostel pár metrů od galerie, tam to na vás prostě dýchne.

A teď fakta. Vánoce u nás už můžou zažít pouze dvě smečky, máme volné poslední dva apartmány.

Za 4 noci (23. – 27. 12.) zaplatíte 6.750,-, to je komplet cena pro celou smečku. Můžete vzít i vašeho psa, když bude vypadat trochu jako vlk, tak to má zadarmo, jinak nám za něj dáte 100,- za noc.

Další fakt je, že pokud bydlíte ve městě, tak vám prospěje strávit čas na místě, kde je jedno z nejčistších ovzduší střední Evropy.

Tak se doma poraďte a co nejdřív si pobyt u nás zarezervujte, ať vám to někdo nevyfoukne.

 Budeme se na Vás těšit!11aa1aaa1b1c